| Stan_Ionut_1998 a întrebat:

Vorbesc de 2 ani cu o persoana pe Facebook Messenger pe telefon. Si in dimineata asta numai la acea persoana si inca una arata ca abia ne-am cunoscut si nu mai pot vedea toate mesajele, dar pe calculator merge. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| A7n7d7r7a a răspuns:

Sigur e o problema de moment... poti incerca sa dai restart la telefon sau daca nu merge, sa dezinstalezi si sa instalezi din nou aplicatia. Mi s-a intamplat si mie. Cred ca e din cauza faptului ca sunt f. multe msj in acea cnversatie.