| Trybest a întrebat:

Am o problema: cand intru de pe telefon pe messenger se logheaza dar nu imi arata ca cineva ar fi online chiar daca e. Apoi cand incerc sa vorbesc cu cineva persoana nu primeste mesajele. L-am reinstalat, dar nimic. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| MihaiNiculaie a răspuns:

Cum a spus si supermdmario, cauta pe google play. Daca nu este android sau nu rezolvi problema, incearca sa instalezi o versiune mai veche, deoarece versiunile noi pot fi instabile si de aia nu iti merge cum trebuie.

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Daca ai android, unele telefoane nu sunt compatibile intr-u totul cu yahoo messenger.incearca sa citesti indicatiile si comentariile de pe google play(android market).(repet. daca ai android)