| anonim_4396 a întrebat:

Voua ce categorie va place cel mai mult? Dar care este cea pe care sunteti cei mai activi?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

"Sport" imi place cel mai mult, dar nu prea e populata. Cel mai mult raspund la "Adolescenti" si "Educatie si Cultura Generala". Imi placea si ceea ce se discuta aici, dar au aparut niste idioti care au stricat toata categoria.

| Mayhem666 a răspuns:

Imi plac astea :
Conversatii
Religie
Trivia/Amuzante
Benzi desenate
Cel mai mult stau pe Conversatii.

Răspuns utilizator avertizat
| deeeaqq a răspuns:

1. adolescenţi şi conversaţii

2. nuujj, depinde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conversatii si conversatii laughing

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Umeri craci, pe la spate si pozitia misionarului sunt cateva categorii sau pozitii in care sunt mult mai activ laughing

| Miss25JK a răspuns:

Depinde, nu am una preferata, de obicei raspund doar unde stiu sau unde pot ajuta, ca si categorie ma uit mai mult pe la adolescenti, unde vad ca sunt destul de multe probleme, destul de serioase. O zi buna

| 7iulie a răspuns:

Trivia /amuzante si conversati