| RockerChick a întrebat:

Hei baieții, voua va place sa va sarute o fata pe gat? tongue
Daca da/nu, atunci de ce? happy
(scuze nu am stiut la ce categorie sa o pun )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Da imi place foarte mult sa ma sarute o fata pe gat este placut, seducator si chiar funny!

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Nu-s băiat, dar dacă aș fi... hmmm... cred că mi-ar plăcea.
● De ce? Pentru că... la băieți, zona INTIMĂ să zic așa, este gâtul. Un sărut pe gât este mereu seducător și sexy love struck

| RockerChick explică (pentru Andarock):

Aha pai eu il sarut mereu pe iubitul meu pe gat ( ma rog si pe buze da acum e important gatul laughing ) si nu mi-a spus niciodata daca ii place sau nu, de aia am intrebat happy big grin

| MalleusMaleficarum a răspuns:

That nickname; that playlist.