| anonim_4396 a întrebat:

Voua ce gen de baieti va plac? big grin

Răspuns Câştigător
| AndreeaFarasperante a răspuns:

Baietii sinceri, romantici, care pun suflet intr-o relatie, care trec peste orice numai sa te vada fericita, care vin langa tine cand plangi si te inveselesc, care trec peste orice numai pentru a-si vedea iubita fericita si a o proteja...Baietii care nu sunt superficiali, desi cred ca sunt foarte putini sau chiar deloc.

8 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Mie imi plac cei care sunt extrem de frumosi in interior{nu neaparat la exterior) + sa aiba simtul umorului si sa te inteleaga. love struckwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumosi amuzanti ''rai'' si sa ai ce vorbi cu ei tie?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai frumusetea-frumusetea, nu ne-am nasuct toti Luceferi happy depinde de comportament big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu sa fie frumosi ca printi din poveste macar acolo un pic fiindca totusi dar depinde cum vezi tu frumusetea adica mie mi se pare dragut un baiat dar altuia nu-i place nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Corectwinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Auzi imi dai si mie acolo o mica fundita
P. S. fac colectie laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sti chiar am vrut sa iti dau funda big grin pana acum 7 minute. Nu imi plac persoanele care fac niste lucruri doar pentru recompenese si nu din proprie initiativa straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am facut-o pentru recompensa am raspuns fiindca stiam raspunsul si bada a fost din proprie initiativa daca nu vrei nu-mi trebuie vroiam si eu sa vad daca iti place ce am raspuns si imi dai funda sau sa vad ce imi zici