| anonim_4396 a întrebat:

Voua ce sucuri va plac? cum ar fi:Coca-Cola,Sprite,Frutti-Fresh,Fanta, 7UP,Mountain Dew! Mie imi place Coca-Cola!

Răspuns Câştigător
| CristobalMarian a răspuns:

Coca-Cola este bun, dar contine cofeina. Mie imi plac toate sucurile, das as prefera cele fara cofeina.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer nu imi place nici macar un suc ce ai enumerat tu[prefer pepsi twist]

| NirvanaE a răspuns:

Sprite, mountain dew, fanta madness, 7 up etc

| Kaℓi a răspuns:

Pepsi Twist, desi nu se regaseste in enumerarea ta big grin

| LolaLollita a răspuns:

Prefer sucurile naturale (in special cele facute in casa).
Daca mai am cate o scapare la altele, atunci ar fi: Coca-Cola si Dr. Pepper.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Bună!
Mie imi plac următoarele sucuri chiar dacă stiu că nu sunt prea sănătoase.
Coca-cola
Fanta-strguri
Sprite.

| anonima01 a răspuns:

Mie imi place Coca-Cola, Fanta de struguri si Frutti-Fresh de pere.

| Dublu0 a răspuns:

Pespsi, Moutain Dew, Sprite si Cola. thinking

| Marian_Laurentiu_1998 a răspuns:

7up,Sprite,Coca-Cola