| andrei a întrebat:

Voua nu a inceput sa va fie greata de Romania? De oameni si de comportamentul lor, de acest circ?

5 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Ba da, de abia astept sa plec.Totusi mi-ar fi dor de Romania dar nu prea poti sa faci nimic aici.[daca intelegi]

| Saya_1767 a răspuns:

Incerc sa vad partea buna, dar nu prea e o parte buna.Romania are o reputatie proasta datorita romanilor prosti care habar nu au pe ce lume traiesc.Atatea crime si atatea pericole in Romania incat iti vine sa pleci departe, dar asta e.Trebuie sa acceptam faptul ca aici ne-am nascutsad

| cosmin_6009 a răspuns:

Uneori dar trebuie sa te obisnuiesti cu ideea ca este tara in care te-ai nascut si traiesti si sa incercam sa o schimbam chiar daca nu prea avem putere noi.

| BeatriceKnowles a răspuns:

Ba da, de abia astept sa plec din tara asta de nimic! Daca as putea pleca acum, as pleca si nu m-as mai intoarce never!

| Hororrrrr a răspuns:

Upic,stii ce incerc sa vad partea buna a acestui oras nu bag in seama oamenii.OK din cauza noastra a ajuns asa. Dar tot nu bag in seama!