| ellalove a întrebat:

Voua nu va este dor de vara?

Răspuns Câştigător
| Angiutssa a răspuns:

Ba da...mai ales ca vara trecuta a fost.inedita.Mi-am descoperit o pasiune imensa, am petrecut foarte mult timp cu familia si mai putin cu prietenii, am descoperit mai multe laturi ale mele pe care nu credeam ca le posed.Mi-am descoperit o parte din suflet vara trecuta.A fost tare.happy

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Mie da, fiindca a e Vacanta.

| crazycolor a răspuns:

Ba dacrying

| emchristina a răspuns:

Normal ca mi-e dor de vara.de serile alea lungi cu prietenii.de o noapte petrecuta sub cerul liber la un foc de tabara si cu o muzica buna.de nebuniile si glumele celui mai iubit:Xdintre toti.de zilele alea lungi petrecute cu burtica la soare langa rauletul numa bun de o balaceala.de calatoriile lungi pe dealuri si munti. fara griji. fara probleme.dar mai ales fara teme:X

| Vexio a răspuns:

Da, da chiar imi estecrying unde esti tu vara fara scoala fara tot?