| andreea171998 a întrebat:

Voua va da teme in vacanta de vara sau in cea semestriala? Ca mie mi-a dat foarte multe!

Răspuns Câştigător
| レクス a răspuns:

Din pacate, dasad. Ne da foarte multe.Asta pentru ca avem profesori foarte exigenti!
Sa nu mai zic la matematica! Anul trecut, la mate, in vacanta de o saptamana intre semestre ne-a dat 20 de pagini de culegere.

Ei vor sa nu uitam ce am facut, dar e preaaa mult! angry

2 răspunsuri:
| madalinna a răspuns:

Da. Doar la mate. In vacanta de vara mereu si in cea de iarna doar daca nu uita...
Oricum, la noi nu e obligatoriu, face doar cine vrea, dar tine cont la note, deci cam toti facemlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta se intampla numa la scoli idioate ...de ex: liviu r.