| HrănescPorciCuLingurţa a întrebat:

Voua v-a placut cartea "Dracula" de Bram Stocker? Vi s-a parut infricosatoare? Dar cartea "Panza de paianjen" de Cella Serghi? V-a placut?

2 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

"Dracula" de Bram Stocker am citit si nu a fost chiar infricosatoare, credeam ca o sa fie Horror, dar nu, a fost ca o carte normala happy Mie mi-a placaut inceputul, dupa lucrurile au inceput sa devina mai lente big grin dar o carte buna.
"Panza de paianjen " nu am citit, cum este?
"Pappilon" de Henri Charriere a fost mai infricosatoare decat "Dracula" (mai brutala nu chiar infricosatoare cei drept )

| kain333 a răspuns:

Dracula a fost o carte foarte buna si merita citita.