| MsGringer a întrebat:

Voua v-a placut de Petru Buiuca de la MasterChef? Sau de Mimi? Dar de Andreea ce spuneti?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Petru un baiat tanar si talentat care a deranjat prin succesul lui pe cei invidiosi.
Merita sa castige pentru a isi putea dezvolta talentul.

Mimi o persoana ok, cu ceva experienta in gatit.

Andreea - tipic oamenilor bogati nu a reusit ca obtina sau sa cumpere ceva si devine invidioasa.

4 răspunsuri:
| Smile94 a răspuns:

Sincer, pe petru, l-am preferat de la inceput, si-a vazut de treaba lui, lucru ce a deranjat... ca intotdeauna de altfel

iar Andreea, o prefacuta, ipocrita si avara

| Lullabies a răspuns:

Da, Petru a fost omul care nu s-a bagat in nici un conflict si cu toate asta a atras foarte multi dusmani invidiosi. Andreea e prea plina de sine si e rautacioasa, catalogheaza oamenii fara a gandi si se gandeste doar la propria-i persoana. Mimi e o tipa foarte ok.

| Diia94 a răspuns:

Petru cel mai tare. E ca mine:d Spune lucrurilor pe nume happy Mimi sincer nu stiu. Iar pe Andreea no suport, comportamentul lasa de dorit

| Aly_9916 a răspuns:

Daca imi dai voie sa adaug pe cineva: Godeanu zis si Sorcoveanulaughing) mda andreea e prea plina de ea si sorcoveanu sa invete sa vorbeasca ca injura ca la usa cortului si nu s-a gandit ca la emisiunea se uit si copii totusi.