| Jisoo a întrebat:

Vouă vă atrag coreenii/asiaticii?
'Adică cei care sunt frumosi"?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

"pe voi vă atrag"

You're welcome.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asiaticele mai ales cand fac sex,pe bune scot niste sunete si arata ca niste fetite,si e totul e blurat asa ca iti pune imaginatia la lucru, dar sunt popoare harnice, inteligente, china, korrea de sud, japonia acolo e noua tehnologie, asa ca ar fi bine sa inveti o limba de acolo

| wildthing a răspuns:

Asiaticii nu, pentru ca nu ma atrag barbatii...dar daca ma intrebi de
asiatice in schimb, da, ele imi plac chiar foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As prefera o asiatica mereu in detrimentul unei românce, alea macar nu asculta manele și sunt foarte frumoase la fata, îmbătrânesc greu. As fi cel mai fericit daca as sta cu o asiatica

| scp3008 a răspuns:

Da, expresia faciala si standardele de frumusete asiatice sunt minunate.
Stii testul cu foaia A4? U te incadrezi?
https://youtu.be/_FIshQtmnDA?t=59

| Skylor a răspuns:

Nu