| LoveMeBaby a întrebat:

Voua va merge sa intrati pe site-ul:

http://www.fsplay.net?

Mie imi da o eroare cam asa:

Error 592. could not load...
Please try again later...
Your computer can not connect. Reload

Help!

2 răspunsuri:
| OtakuShoujo a răspuns:

Imi merge. Isi revine dupa cateva zile. Asa imi facea si mie la Anime.G

| Vucea_Valentin_1983 a răspuns:

La fel patesc si eu de cateva zile, nu mai pot intra pe site, am incercat si de pe alt PC am crezut ca am eu ceva ce imi blocheaza pagina dar nu cred, cred ca iar se intampla si cu acest site la fel cum sa mai intamplat so cu alt site de filme online si la mine tot la fel apare cand incerc sa intru :
Error 592. could not load...
Please try again later...
Your computer can not connect. Reload

Cine ma poate ajuta si pe mine va rog sa imi dati un mesaj cum pot remedia problema.