| Bebe_Victor_1995 a întrebat:

Salut..care stii de ce nu merge youtube? imi da o eroare. error occured. please try again later. pana acum a mers fara probleme si acum de aseara nu a mai mers.

2 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Probabil ca este o eroare de la ei. Asteapta cateva ore si daca tot nu merge, instaleaza-ti browser-ul care-l folosesti din nou! happy

| monyk88 a răspuns:

Problema este de la rds...nu incerca sa reinstalezi browsere sau Adobe flashplayerul pentru ca o faci degeaba...ar trebui sa ii bombardam cu telefoanele pe cei de la rds