| DrMeow a întrebat:

Voua va plac biscuitii TUC? De ce? Care sortiment(branza, sare, paprika)

6 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Da, ii ador love struck Cel mai mult pe cei cu branza love struck De ce? Pt ca sunt unici love struck

| elasexygagica a răspuns:

Yummy foarte foarte bunilove struck

| Doddel a răspuns:

Imi plac da, mai ales cei cu sare.

| Bianka a răspuns:

Mie imi placsmug Mai ales cei cu branza:X

| AndreeaFrancesca a răspuns:

Da sunt buni dar nu in exces imi plac cei cu sare pentru ca imi place sareahappy

| TheDevil a răspuns:

Hmm. super buni si crocanti :d. Imi plac mult cei cu sare. Prima data am mancat TUC in Italia cam acu 2 ani, cu gust de masline tongue, si acum am fost chiar uimit cand am vazut si la noi.