| Andre a întrebat:

Voua va plac tatuajele? ce fore ati vrea? adica ce var placea?

Răspuns Câştigător
| dorutza_9395 a răspuns:

Mi se par destul de cool, insa depinde de tatuaj.
Acum o saptamana l-am vazut la bustul gol pe un prieten si am vazut ca are un tatuaj pe brat, l-am intrebat ce semnificatie are, la ca re el"Ce smenificatie sa aiba? E un indian..." Ok, nu la asta am refeream cand am spus semnificatie, acel tatuaj a fost facut de "smecher", ceea ce nu mi se pare okstraight face.
Pe viitor cred ca-mi voi face unul, o steluta, frunzulita, o initiala, un "x" credhee hee. Dar oricum ma voi maturiza si-mi va trece nebunia, de aceea il voi afce permanent, si il voi face, cand imi propun ceva nu ma las usorwinking.

2 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Mda...in forma de fluture...sau 3 stelute.(una mica. una mijlocie si una putin mai mare). sau pe mana numele persoanei iubite.cu litere din alea inflorate nu foarte mare.si cam atat.:*

| Alexyana a răspuns:

Nu imi plac tatuajele