| alexandrafrumy a întrebat:

Vreau ca cineva sa ma iubeasca! ce sa fac? spuneti-mi prin pasuri! el ma uraste! ce sa fac?

6 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

1. Invata limba romana.
2. Culca-te cu el. (Daca ai mai putin de 17 ani nu e recomandat, tu cred ca ai la vreo 10-11 ani)
3. Da-i pace, dragoste cu forta nu se poate.

| iMaDreamer a răspuns:

Vrei ca cineva, oricine, sa te iubeasca, sau acel el care te uraste?
a) Daca cineva in general, atunci nu trebuie decat sa astepti.
b) Daca acel cineva care te uraste, nu-l mai baga in seama, de la ura la dragoste si invers este doar un pas.

| KristalPop a răspuns:

Comportă-te "omeneşte". Nu trebuie să îţi schimbi caracterul dintr-o dată doar ca respectivul să te iubească.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Daca e sa te iubeasca te iubeste asa cum esti....comporatate mai frumos cu el, asculta-l cand are nevoie, dai sfaturi daca iti cere, nu stiu.dar daca e sa te iubeasca te iubeste asa cum esti

| feraryyy78 a răspuns:

Fi ceea ce esti, nu incerca sa fi altcineva pentru ca te va placea pentru ceea ce esti.

| duuh a răspuns:

Sa-ti spun prin pasuri? Ca pasurile Oituz, Tihuta? thinking

Sinucide-te. Moarta te va iubi toata lumea.