| deia_9483 a întrebat:

Vreau carti cu michael jackson am citit MJ:Magie si nebunie si MJ: Viata unei legende dar vreau sa stiu ce carti mai sunt cu el in romana, dvd din concerte (disnografia o am), postere, albume cu poze si orice material cu el
cine ma poate ajuta?
id meu este : de.deiiia@yahoo.com va multumesc

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Am vazut intr-o librarie "Complotul impotriva lui Michael Jackson-Aphrodite Jones
Aici mai multe detalii: http://www.dol.ro/......522-122218

| LORY a răspuns:

Ms pentru fundita kiss

Cumpara-ti revista Confidential. Iti da o carte despre viata lui MJ. Costa 12 lei.

Spor la citit!

Bye!

| Chuck a răspuns:

Eu o vreau pe Janet. Big mama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms pentru. fundita kiss

Aa si apropo... Cumpara-ti revista "Confidential" iti da o carte despre viata lui MJ si costa 12 lei.

Spor la citit!

Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jacko e cea mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barvo legende

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo legende si bravo legende editie aniversara/o viata in imagini-asta e carte celelalte sunt reviste cu postere/complotul impotriva lui michael jackson -carte groasa de citit/mj la bucuresti 92-96.

| doctorhouse a răspuns:

Cartea "Michael Jackson - Magie si nebunie - 1958-2009" se mai poate gasi aici:
http://www.carti-online.com/......p-321.html
Succes!