| michaeljacksonismystar a întrebat:

Cine a citit cartea Magie si nebunie-Michael Jackson? Cum vi s-a parut?
Mie mi-a placut foarte mult, am ramas impresionata de viata pe care a dus-o
Michael Jackson.

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Da...ai dreptate, cartea e minunata la fel ca si Michael Jackson love struck si eu sunt fana Michael Jackson si il admir ca a trecut cu bine ( sau totusi nu prea...) peste copilaria care nu a avut-o din cauza tatalui sau. Daca ar fi dupa mine, m-as intoarce in timp, fix pe data de 29. 09. 1958 si i-as da copilaria si viata plina de bucurii care pe de-o parte nu a avut-o.:*

1 răspuns:
| Michael Imola Jackson a răspuns:

Cartea e foarte buna am citit-o si eu.am luat-o de pe libris. cu 10 lei e foarte groasa si povesteste totul. Dar de tatal lui nu-mi place de loc