| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau liste cu multe magazine de sport...

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca ne rogi asa frumos, nu putem rezista. NU vreau fundita!

| Barajag a răspuns:

Pai sunt Intersport, Stadium, Grisport, Clandestino Shop
si vorba doamnei @ardnaxur1961 puteai scrie un "va rog"big grin

| Farcas a răspuns:

Intelsport.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Intersport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timisoarabig grinOMISPORT(skiuri, legaturi, clapari, imbracaminte, placi)-e pe langa Weissman
PAR-ALPIN GRUP(specializat pentru.munte: articole alpinism,
camping, mountain-bike)langa viaduct
ADIDAS, CHAMPION, LOTTO, NIKE, SPORT ZONE si STONE CREEK(pentru toate genurile de sport, inclusiv accesorii)toate sunt la ultimul etaj, in Iulius Mall
dar mie-mi place COLUMBIA(toate produsele aduse sunt de calitate, nu mi s-a-ntamplat sa nimeresc ceva care sa nu-si merite banii)
Bucuresti: cel mai tare mi se pare magazinul lui David Neacsu, este in Bucuresti si se numeste HIMALAYA(incaltaminte, imbracaminte, saci dormit, lanterne, instrumente de navigatie, echipamente de salvare, o gramada de produse pentru intretinerea articolelor, chiar si carti cu subiecte legate de sport) se afla in sectorul 3, dar mai are Neacsu un magazin si in Brasov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cunosc magazine in Ro dar recomand si eu ca MarionEl produsele Columbia. Adaug Peak Performance si Odlo. Unele se pot cumpara online.