| xZozole a întrebat:

Vreau niste statusuri smechere`! happy Si sa aiba rima big grin Cele mai frumoase >Funditssa`:

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

1. Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!
2. Caut un baiat frumos…sa ma indragostesc… sa ma tina in brate. si sa-l falimentez!
3. Baietii au ceva al lor, fenomenal, dar intotdeauna fetele au rolul principal!
4. Poate am aere-n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta.nu ma cunosti.atunci nu te baga!
5. Sunt o fata alintata, pe baieti ii dau pe spate… sunt o fata frumusica si de nimic nu-mi este frica!
6. Ma dau cu sania in congelator ca sa vezi cum ma omor DND!
7. Sunt o fata tare cuminte… stiu sa fac pe oricine din cuvinte!
8. Caut asasin platit cu tarife modice!
9. Ce să iţi fac? Asta e firea, credeai că în viaţă te inşeală doar privirea?
10. Sunt extrem de simplă şi extrem de clară… dar pot fi şi extrem de calmă şi extrem de vulgară
11. Ce buze dulci,cand ma atingi ma simt de parca zbooor Privirea ta,m-ascund in ea, doar ea imi da fiori! :X **[]**Minte de copil, iubire nebuneasca Te ador si nu`mi pasa! :X
12. Sunt o adevarata finete… pacat ca sunt invidiata de multe zdrente
13. Acolo unde dragoste nu e, facem ca ne pricepem!
14. Dacă te-am iertat odată a fost vina ta! Dacă te-am iertat si a doua oară a fost vina mea
15. Si-mi place atunci cand vi si te umilesti, asa-i in viata pe toate le platesti
16. Ochi mari, buze frumoase, Toate fetele din jurul ei pe ea sunt geloase
17. Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.
18. Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.
19. Te iubesc si te ador…ca pe-o roata de tractor…
20. Sunt chiar eu, acum ca m-ai vazut, Ai tresarit un pic, si m-ai recunoscut… Esti chiar tu, nu te-ai schimbat prea mult, dar nu zambesti la fel, Cat timp o fi trecut?]
21. Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`. Ti se pare un miraj.-eu iti spun ca n-ai curaj.
22. O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi.
23. Cu pielea ei bronzata, pune pasiune. vorbeste urat da fce numai lucruri bune
24. Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel
25. Iubeste si iarta, caci este cea mai frumoasa arta!
26. Foaie verde, solzi de peste, uite prostu cum citeste!
27. Foaie verde pui de strut vezi sa nu ramai in put.
28. Bărbaţii ar spune mai puţine minciuni dacă femeile ar pune mai puţine intrebari.
29.Pun ganduri in randuri scrise-n rime. Nu sunt model pentru nime` … nici pentru mine
30. Decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand mai bine ma daram si o sa cad razand.
31.Am auzit ca lumea vb mult Nu am timp sa stau s`o ascult.N`am timp de barfe.n`am timp de nici un gen de TARFE.
32.Intr-O lume virtuaLa sunteti tari in gura, e misto sa fi superstar din tastatura.

7 răspunsuri:
| Andutsaa a răspuns:

Hey!:* Am luat cateva din ce aveam eu in comp!;*

1090: Nu am regrete
N`am decat sentimente:X

1091: E pentru aia ce n`au intzeles ca nu ma schimb
In ceea ce ma priveshte, nu regret nimic...

1092: Am primit palme multe, dar am mers mai departe
le-am dat inapoi dublu si-am lasat in spate

1093: Cand esti obisnuit sa fii ranit, obisnuieste`te sa
ranesti

1094: Arunci poze cu voi, si cu lacrimi le dai foc
O relatzie deja rupta n-o s-o mai lipesti la loc...

1095: Au trecut cateva zile, si uite ca-i o luna
Cand ti-e greu nu-l ai cu tine, ïn suflet e doar furtuna

1096: cand eram c0pii imi spunea sa m` feresk d` necaz, cu maneca imi stergea lacrima d` pe 0braz

1097: Ma mint ca este bine,
Ma mint ca inca tine
Ma-ntreb de ce ma mint?

1098: Am fost iubita, am fost fericita, am fost mintsita, am iertat, am fost rasplatita fiind lasata singura, am uitat acum uit totul, O iau de la cap!

1099:Asculta-ma...nu doar ce spun...asculta cine sunt!:X

1100:.Invatsa s` ai mereuu un zambet ascuns in inima, lasa`tsi sufletul sa rada chiar si in cele mai triste clipe!

1101:Vei căuta zâmbetul meu la fiecare alta fată. Şi te va durea că nu-l vei putea uita niciodata!

1102:Sunt putsine pers0anele marcate d` sentimentele c0l0rate

1103:acum ec0ul tauu iti spune asa: chiar daca` ai puterea s` ascunzi tie dor d` ea

1104:Unii spun ca tine d eticheta.ma pis p t0otsi care ma critika in 0rdine alfabetica

1105:♦A fost odata ca niciodata
O poveste ciudata intr-o lume ciudata♦

1106:•E o lume rece si uneori atat de falsa,
Multi tin ascuns adevaru intr-un cub de gheata•

1107:Hai ofera lumii zambetul ce`l adora!

1108: Eu nu t`fac tampit, tuu asa te`ai nascut, eu doar am remarcatblushing

1109: Stiu ca sunt copilu vostru si vreti sa fiu bine
Dar sa stiti ca el ma face fericita pe mine
EL ma face sa simt viata din suflet va spunN`am fost niciodata fericïta cum sunt acum

1110:Regretele nu`si au rOstu`!

1111: Am ras`, am plans` si am avut probleme. Multi mi-ati spus: "Renuntza pentru o vreme!"

1112: mi-aduc aminte. A fost frumos. Recunosc si n`am ce spune. N`as da uitarii clipele alea. Pentru` nimic in lume!

1113: Intr'O lume virtuaLa sunteti tari in gura. e misto sa fi superStar din taStatuRa!

1114:Tu doar tu ramai cu mine In zile cu soare sau cu ploi, doar langa tine mi-e bine Nu exista tu sau eu exista doar NOI

1115: Tin minte bine dc urasc si pe cine...n`am sa iert vreodata ca ink n`am uitat primul` baiat care m`a facut sa plang cu adevarat

1116: N`au ramas decat amintiri, tu te`ai schimbat. M`ai facut sa plang prea des, am renuntat!

1117: ●Pastrez in mintea mea clipele frumoase.`
`Si imi pare rau ca ele sunt singurele ramase●

1118:Si tine-mi bine minte numele ca s`ar putea sa-l auzi prin toate partsilee!:X

1119:I can't stop memories of you
Can't stop playing back in my mind
my mind
I can't stop memories of you
Can't stop looking back in time
in time (Eu nu pot opri amintirile cu tine,
Nu se poate opri redarea in mintea mea,
Eu nu pot opri amintirile cu tine
Nu se pot opri privind inapoi in timp)

1120:`Nu esti tu un pic cam prost? un pic cam prost, nu foarte mult?batting eyelashes

Pusi:*

| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Haladita_Elyf_2000 a răspuns:

Vreau o rima smechera

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute