| Crÿstÿan_Crÿstÿ_2001 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de despartire triste dar sa aiba rima

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am rupt toate pozele cu tine, nici acolo sa nu mai fii cu mine! Si patul in care m-ai tradat, i-am dat foc, l-am aruncat!

Sa nu ma astepti sa vin sa-ti mangai sufletul de gheata. Caci n-am sa mai bat a-2-a oara la usa ce mi s-a inchis in față.

Nu te implor ca sa ramai numai atat as vrea sa-mi spui, de ce-mi jurai ca ma iubesti numai pe mine? Degeaba lasi privirea-n jos sa ma mai minti nu are rost, eu am pierdut cand am crezut prea mult in tine!

Nu mai am in viata de pierdut... c-am pierdut tot ce iubeam mai mult!

Ramai cu ea, eu plec din viata ta! Ramai cu ea, dac-ai ales asa, De numele tau nu vreau sa mai aud, Eu nu mai vreau, sa mai trec prin ce-am trecut!

Am sentimente-n mine ce ma spulberă-n trecut. Mă mir că nu te mai cunosc, cum te-am cunoscut.

| cristimihailov a răspuns:

Ce zici ceva de genul:

- A durat cat a durat, dar s-a terminat. Acum, fetelor, sunt iar liber.
- Ma bucur ca am inteles unde am gresit. Acum stiu ce erori sa nu mai fac.

Nu trebuie sa mori dintr-o despartire, alege ce a fost mai frumos in acea relatie si mergi si fa-ti una si mai frumoasa. Inchide povestea, pastreaza amintirile frumoase si mergi mai departe.

De ce vrei sa iti pierzi timpul aiurea cand poti avea ceva mai bun?

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Stelian2015 a răspuns:

Tu nu iubesti tu doar vorbesti si cand e nevoie de tine... lipsesti!
ai plecat du-te naiba. mergi acum si tunde iarba

Am rupt toate pozele cu tine, nici acolo sa nu mai fii cu mine! Si patul in care m-ai tradat, i-am dat foc, l-am aruncat!

Ai să-nțelegi cândva cât ai greșit și nu vei afla cum te-am iubit

Rănile sunt prea adânci. Când mă gândesc la -Atunci-

Nu te implor ca sa ramai numai atat as vrea sa-mi spui, de ce-mi jurai ca ma iubesti numai pe mine? Degeaba lasi privirea-n jos sa ma mai minti nu are rost, eu am pierdut cand am crezut prea mult in tine!

Amintirile vin. Amintirile se duc. Iar noi ramanem 2 copii ce se iubeau in trecut

Tu chiar crezi că imi mai pasă? Scuze, ți-am văzut adevarata faţă!
Ramai cu ea, eu plec din viata ta! Ramai cu ea, dac-ai ales asa, De numele tau nu vreau sa mai aud, Eu nu mai vreau, sa mai trec prin ce-am trecut!

Ai distrus un peisaj plin de culoare. L-ai innegrit si doare, acum e fara soare

cauta link:

https://statusbun.com/? cat=2&page=7