| VasileRapidistu13 a întrebat:

Vreau răspunsuri de la Ray, mossoti că sunt băieți deștepți voi ce ziceți sunt șanse mari să dea cu bombe?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"Puțin" a dat deja cu bombe, in Ucraina. In special cu termobarice si bombe navale, care au nimerit in cladiri civile.
Cat despre atomice... Nu cred ca se va risca.
Eu ma astept mai degraba la o destabilizare politica a Rusiei, decat la o alta amploare a razboiului. Deja trimite civili la moarte sigura, fara experienta si fara tehnica.
NATO sta cu ochii pe el, a amenintat clar ca va exista raspuns, in cazul folosirii bombelor atomice.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Într o zi o sa mai vrei sa ai timp, timpul care îl pierzi acum

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Am mai răspuns ieri la asta mai pe larg.

| VasileRapidistu13 explică (pentru sadrian46):

Da,dar e suficient sa dea baietii cu bombe si se face bezna pentru totdeauna.

| SilentRain a răspuns:

Deștepți tai... Sunt doar niște oamenii obișnuiți
E trist sa consideri mediocritatea drept ^inteligenta ^

| J0B0MAT a răspuns:

Puțin.
Și mie îmi plac răspunsurile lor.

| Lioana a răspuns:

Scrie-le in privat daca vrei raspunsurile lor.

| RAY a răspuns (pentru Lioana):

E troll

| VasileRapidistu13 explică (pentru RAY):

Nu trolez! imi plac raspunsurile dvstra si ale lui mossoti, cu mossoti ma inteleg super bine, puteti sa-l intrebati, ne stim demult.