| Miiiiiiiiiiu a întrebat:

Vreau sa aflu daca este adevarat ca doar de la android 4.0 poti descarca aplicatii gen Subway Surfers, Temple Run etc. thinking

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

NU este adevarat, de exemplu Subway Surfers merge de la android 2.3.3 in sus, Temple Run 1, 2, Brave android 2.1 in sus, Temple Run Oz android 2.2 in sus, Dar poti intra pe net pe Google Play si cauti aplicatia care te intereseaza si jos la Additional information ai Requires Android... si scrie exact ce android este necesar.

1 răspuns:
| Andr3i09 a răspuns:

Nu este adevarat, verisoara mea (de exemplu) are android 2.3.6 si are jocurile acestea instalate.