| Vivii a întrebat:

Vreau sa cumpar un Samsung Galaxy Chat roz.Ce parere aveti? Merg aplicatii gen Subway Surfers, Temple Run?

Răspuns Câştigător
| YoshiFan a răspuns:

Subway Surf merge foarte greu, cred ca va merge cat de cat cu prima versiune a jocului. Temple Run merge mai bine, mai ales la Temple Run 2 daca ii dai grafica la minim.

| thelordoftime a răspuns (pentru YoshiFan):

Cum poti seta grafica jocului pe Android? Tu stii macar ce vorbesti?

4 răspunsuri:
| thelordoftime a răspuns:

Aplicatii gen Subway Surfers, Temple Run functioneaza pe absolut orice telefon cu Android 2.3 sau mai mare! Cum al tau are 4.1 merge! Este interesant pentru ca are atat touch-screen cat si butoane fizice! Totusi calitatea jocurilor este mica din cauza ecranului mic si este greu de jucat cu el! Pt jocuri iti recomand ceva doar cu touch-screen(cat mai mare)!

| Vivii explică (pentru thelordoftime):

Eu am si tableta, avea 2.3.1 si nu mergea Subway si Temple Run, dar i-am facut upgrade la 4.0 si Temple Run merge, dar Subway Surfers nu, oricum am auzit ca la mai multi nu merge din cauza ca i-au facut prea multe update-uri

Răspuns utilizator avertizat