| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar produsul asta http://www.okazii.ro/......-a60627091 dar anuntul nu mai este valabil si nu pot nici sa contactez vanzatorul sa intreb daca il mai are.De unde il pot cumpara din alta parte? In Bucuresti stiu ca nu se gaseste...sau da?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns (pentru sexydenysa):

Pai site-ul asta nu e din Ro... daca as cumpara de acolo, pretul transportului ar fi mai mare decat produsul in sine laughing

| IanSomerhalder a răspuns (pentru Bondarel99):

Buna sunt fata care era interesata de firbinti targ(cand se fac filmari)nu am putu sa iti dau msj privat k st junior, i-a id-ul meu scarlatelena15, vreau sa vorbim in seara asa, multumeesc...