| xDxDxDxDxD a întrebat:

Vreau sa dau la matematica-informatica la un Colegiu National insa ai mei nu prea sunt de acord deoarece fratele meu a fost acolo si a trebuit transferat (motivul:prea grea matematica) insa mie chiar imi place plus ca voi avea mai multe optiuni dupa terminarea liceului.
Ar mai fi "tehnician operator de calcul" la un Liceu Tehnologic insa nu stiu prea multe despre el. Acum pe voi vreau sa va intreb unde m-ati sfatui sa dau big grin? pareri + argumente
Multumesc:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te daca ti se pare OK.....eu zic ca e foarte grea mate acolo, nivel mare, atrebuie sa ai ceva cunostinte.