| TheNinthKoopa a întrebat:

Vreau sa descarc Yu-Gi-Oh! online, dar ocupa prea multa memorie, asa ca trebuie sa mai sterg niste jocuri si chestii din astea ca sa mai salvez memorie. Am incercat deja cu control panel/add or remove programs, dar cand ma uit la cata memeorie am zice ca tot atat am... stiti alta metoda?

2 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Pai in general ai Disc C memroia PC si disk D in unele cazuri si E. daca ai sa zicme o memorie medie la PC poti muta tot din D in E sau dinc are e imi mult tot ce mrege si poti da un format rapid al D/E sa raman gol sa poti baga jokul...de curioz ce marime are?

| andreigroza19 a răspuns:

Pai in general ai Disc C memroia PC si disk D in unele cazuri si E. daca ai sa zicem o memorie medie la PC poti muta tot din D in E sau din care e mai mult tot ce mrege si poti da un format rapid la D/E sa raman gol sa poti baga jokul...de curioz ce marime are?