| anonim_4396 a întrebat:

am descarcat niste panarami de emoticoane sweetimsi acum vreau sa le sterg. cica trebuie sa dau la control panel si apoi la AD/REMOVE PROGRAMS da unde este asta cu " AD/REMOVE PROGRAMS"? eu nu am gasit. imi puteti explica mai detaliat unde sa dau ca sa gasesc? multumesc.

Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
daca ai w7 intrii in control panel>programs>uninstall a program>si dai dublu click pe ce vrei sa dezinstalezihappy

Răspuns utilizator avertizat
| annkaa a răspuns (pentru Afghfjhgthgh):

Nu ai pentru ce:*

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar tu ce ai?
ELIMINARE PROGRAME
Windows 7 sau Vista:
Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
Windows XP:
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Remove' (Eliminati).

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru Afghfjhgthgh):

Ma gandeam eu! Tocmai de aceea ti-am dat ambele variante!