| Dyingfetus a întrebat:

Vreau sa discut in privat cu alte persoane care sufera de depresie. Astept id-urile voastre.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce, să vă deprimaţi reciproc şi mai mult, până la tăiatul venelor?

Mai bine încarcă-te cu energia pozitivă. : )

NOname
| NOname a răspuns:

Uite aici:
http://youtu.be/3VLcLH97eRw :))

| NAdrian a răspuns:

Poate vrei sa vorbesti cu cineva care a trecut peste o depresie cu succes, sau cu cineva cu un caracter puternic, pozitiv, in niciun caz,, 2 orbi nu se pot ajuta unul pe altul sa mearga''

Vezi un Duhovnic nu o lua ca o insulta sau gluma... sau orice altceva

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Motivele ar fi :?

| Doctorfishadi a răspuns:

Depresia este un lucru grav, daca vrei un sfat incearca sa ai mai multa incredere in tine si sa te apreciezi mai mult! Desi poate vezi ca totul este impotriva ta, nu mereu este asa! Nu am suferit de depresie eu ci o prietena buna.Depresia nu inseamna nebunie ci faptul ca vezi viata trista, o tristete de cele mai multe ori nefondata! Multa bafta!

| CosminC86 a răspuns:

Depresia este pentru oamenii slabi. Tu nu esti un om slab asa ca nu suferi de depresie. smug

| TudorMontana a răspuns:

Nebuna laughing