| mikutamimi a întrebat:

Vreau sa fac un blog, dar imi trebuie un subiect interesant. Cele mai interesante si cele mai multe primesc funda! Dar vreau muuuulte!

Răspuns Câştigător
| Jolenne a răspuns:

Trebuie să găsești tu un subiect. Un blog nu este o necesitate, iar în momentul în care te hotărăști să-ți faci unul, trebuie să ai grijă de el. Este o responsabilitate... nu îți faci un blog doar ca să ai unul.
Dar oricum, nu-mi vei lua în seamă sfatul, așa că cel mai bine este să-ți faci un blog și să alegi un subiect după bunul tău plac, ceva care să te pasioneze și despre care să poți scrie zilnic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jolenne):

Foarte bun raspunsul.

| AlexL28 a răspuns (pentru Jolenne):

Bine spus. Bravo

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai ce scrie, nu mai scrie Chiar nu vad rostul sa faci un blog cand nu ai nici imaginatie, nici inspiratie

| K0sti a răspuns:

E clar, renunta! Daca asa crezi tu ca se face un blog...

| Kindly a răspuns:

Si eu am blog dar nu vin sa cersesc inspiratie pe TPU... te ajut cu mare placere daca vrei detalii legate de design si chestii, dar subiectele nu eu ti le fac. trebuie sa te reprezinte pe tine acest blog, sa fie ca o amprenta a ta in mediul virtual. Eu numesc blogul : un jurnal public.

| americanu00334567 a răspuns:

E blogul nostru sau al tau? nu iti facem noi treaba!
Pa pa :*