| anghelbogdan a întrebat:

Vreau sa fac un server de samp si nu se conecteaza.scriu la server.cfg scriu asa:echo Executing Server Config...
lanmode 0
rcon_password pass
maxplayers 50
port 7777
hostname {SA-MP}(RO)LEPLAY
gamemode0 grandlarc 1
filterscripts base gl_actions gl_property gl_realtime gl_mapicon ls_elevator
announce 1
query 1
weburl www.sa-mp.com
onfoot_rate 40
incar_rate 40
weapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000
maxnpc 10
si cand ma conectez zice ca nu raspunde, ajutati-ma

3 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Iti trebuie gazduire pentru server.Adica tu dai o suma de bani pe luna. Cu cat dai mai mult cu atat pot intra mai multi playeri pe sv.

| Anonimulrfrferrf a răspuns:

HostName: GREEN.BNY.RO | La 15 on big event+ 30rp
Address: green.bny.ro:7777
Players: 3 / 50
Ping: 25
Mode: RPG Romania v5.0
Language: RO / EN
Cautam lideri cu experienta bny.ro/panel2 bny.ro/forum va asteptam

| MICROice_2936 a răspuns:

Am avut si eu problema asta trebuie sa intri acolo unde ai serveru (ex: disk D disk C) si cauta unde este o iconita care scrie sa-mp server SA-MP dedicated server
apesi dulu click pe el si astepti putin ca se incarca si dupa poti sa te conectezi linistit la sv dar daca nu ai ip router nu pot intra alti playeri pe sv tau