| soraluisatan a întrebat:

Vreau sa imi bag cercel in buric. Cercelul mi l va baga o prietena, cu o branula.Cine si a bagat cercel cu branula? si as vrea sa stiu daca este buna aceasta metoda, cu branula.am auzit ca doare oricum si ca se vindeca greu indiferent cu ce il pui dar totusi prefer branula.as vrea sa stiu parerea voastra si cat mai multe sfaturi. funda

1 răspuns:
| ceasca5 a răspuns:

S-ar putea sa se infecteze si plus ca branula este un mod cam ciudat du-te mai bine la un expert si acolo s-ar putea sa faca cu branula dar e mai sigur si plus caci cu branula este aproape cel mai dureros mod.