| Nataly_Risnoveanu_1999 a întrebat:

Vreau sa imi gasesc sosia! Stie cineva cum pot afla cine este?

7 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Nu poti, insa o sosie aduce si avantaje si dezavantaje. Poate e malefica, mai stii?

| Mădălllinna a răspuns:

happy vei da de ea cand nu te astepti happy

| KM3 a răspuns:

Cred si eu ca viata poate bate filmul, dar nici chiar asa laughing. Asta in cazul in care nu ai o sora geamana de mult pierduta laughing.

| Chiburashka01 a răspuns:

Eu stiu... Dar nu-ti spun! :p laughing

| PandAndreea a răspuns:

De fapt un om are în medie 5-7 sosii (pentru cei ce cred că este imposibil să ai o sosie). 5-7 persoane care seamănă cu tine izbitor de mult există acolo, undeva, în lume. Poți petrece ani ca să reușești să îți găsești sosia. Cea mai simplă cale e să devi celebru

| AldeaAlexia7 a răspuns:

Http://www.twinstrangers.com/ tati un cont pe site-ul asta încarcă o poză apoi mult noroc!