| Moon1997 a întrebat:

Salutari dragi prieteni as vrea sa pun si eu o intrebare sper sa nu fie prosteasca..stie cineva daca as putea sa imi gasesc undeva sosia? big grin ( persoana care seamana leit cu tine..clona) sa zic asa

Răspuns Câştigător
| Alexxxaa1010 a răspuns:

Https://twinstrangers.net/page/register
Nu mai stiu exact daca pe site-ul acesta trebuie platit. Mi-am facut si eu cont pe un site, era 3 sau 4 euro pentru 6 luni, iar in acest timp primeai persoane care aveau o descriere, aproximativ, ca si a ta. Enjoy!

1 răspuns:
| deeeaqq a răspuns:

Pe lumea cealaltă, baftă la căutare.