| Anonima6775 a întrebat:

Vreau să îmi răspunzi sincer la întrebarea asta, de unde știi de TPU?

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am dat de el intamplator, pe Google. Si de 14 ani sunt tot aici.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

"Si de 14 ani sunt tot aici. "

la multi aniwinking

| darrio2007 a răspuns (pentru Simpatic):

Mersi!

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Cu dragwinking

| RAY a răspuns:

Google

| dullcat a răspuns:

De pe google.

| Simpatic a răspuns:

Eu nu stiu de TPU, TPU stie de minewinking
asta este un raspuns pe model "Chuck Norris"

| Fatamuntilor a răspuns:

Google!

| gemeni6226 a răspuns:

A fost acus 12 ani, nu mai tin minte.

| Nirvanaaa a răspuns:

Era mai cunoscut pe vremea aia. Se cam știa de el. Cautai ceva și primeai ca răspuns la search ceva intrebare pusă pe TPU.

| Anonima6775 explică (pentru Nirvanaaa):

Nu am înțeles poți să explici

| Nirvanaaa a răspuns (pentru Anonima6775):

Pai de exemplu cautai ceva de care aveai nevoie pe google. E, și găseai la rezultatele căutării pe cineva care a întrebat ceea ce cautai tu pe google. Și am zis ca e un site util așa ca mi-am făcut cont. Asta era prin 2015.

| Anonima6775 explică (pentru Nirvanaaa):

Mulțumesc de răspuns

| Lupică27 a răspuns:

Stiu de cand eram pustan dar atunci era dezastru aici, nu era nici unu care sa intrebe ceva normal sau sa lege doua cuvinte, e vechi forumul.

| Lupică27 a răspuns (pentru Lupică27):

Nu eram pustan, eram adolescent.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Ai avut alt cont va sa zicawinking

"nu era nici unu care sa intrebe ceva normal sau sa lege doua cuvinte, e vechi forumul. "

si vechi a ramas...

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu mai e asa, acum sunt oameni ok pe aici printre care tu, fatamuntilor, mistergogu, gabicoo, gabi dumitrescu, ioana, Iulia, etc.
Pe atunci nu cred ca numaram doi.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Ma simt onorat, ms happy
ca si in viata sunt oameni si oameni!

| Theo94 a răspuns:

L-am gasit intamplator.

| ILikeBlackCats a răspuns:

De cand am căutat pe Google o intrebare di primul site mi-a apărut TPU.