| StrongHeart a întrebat:

Vreau sa invat ceva ceva despre astronomie.O carte buna pentru amatori?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Https://www.librarie.net/c/145/nia=86? gclid=CjwKCAjw5Kv7BRBSEiwAXGDElTq4CHpZO6wdUtYzCeBlYO6ioJxhsHiSqIEGFksqJ1eNzzEFkkOr7hoCFakQAvD_BwE

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu am cumparat recent "O calatorie pe valuri de galaxii" - Helene Courtois. Este micuta si explica cateva principii de baza foarte importante si interesante. Recomand.
https://humanitas.ro/humanitas/carte/calatorie-pe-valuri-de-galaxii

Sigur se gaseste in Carturesti.