| bogdan1004 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de construit machete(aviatie,marina, vehicule militare) sunt incepator ce sa fac mai intai? Dati-mi sfaturi! Cu ce sa ma ocup prima data

Răspuns Câştigător
| Daviducuuu a răspuns:

Salut bogdan! Parerea mea este sa te apuci intai de vehicule militare(sunt mai usoare de facut ), dupa aia aviatie si marina in aceasta ordine (marina este cea mai grea deoarece am revista bismark si este destul de obositor, crede-ma).Iti recomand siteul PARCMODELS este chiar foarte bun mai ales ca au machete ZVEZDA (ieftine si bune).