| PsyhoChild a întrebat:

Vreau sa ma apuc de meditatii la franceza si am gasit numarul unei profesoare de la un liceu de prestigiu. Problema este ca imi este rusine sa o sun fara sa stie cine sunt eu sau poate este ocupata in momentul in care o sun. Eu ii am numarul de la un fost coleg de-al ei. Credeti ca ar trebui sa o sun direct sau sa-i trimit mesaj pe whatsapp?

1 răspuns:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Salutare. Daca ai track in a vorbi la telefon poti sa ii scrii un mesaj pe whatsapp. Iti ceri scuze ca o deranjezi, te prezinti si dupa ii spui care iti este intenția, sigur va raspunde si va fi înțelegătoare.