| ShaRk_7788 a întrebat:

Vreau sa ma joc counter-strike si nu pot.Intru pe un server si mi se tot blocheaza din 10 in 10 secunde.Acm am ajuns destul de rau nu mai am experienta care am avut`o si as vrea sa ma puc din nou de counter-strike. Dar nu pot din cauza acestei probleme ca se tot blocheaza.Si nu doar la un server ci la toate.Plss Help, cum as putea sa remediez problema.

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi cs-ul, dau altul, sau ia-ti steam! bafta!