| andreea7520 a întrebat:

Vreau sa`mi creasca parul mai repede. vara ce urmeaza vreau sa ma fac blonda si sa ma tund ceva mai drept, pentru asta trebuie sa-l am acum putin mai lung si mai des pentru a sta perfect atunci. Folosesc uleiul de ricin + doua oua + o lingura de miere si functioneaza destul de bine dar. rezultatele nu sunt tocmai vizibile, se pare ca parul meu a inceput sa tot cada si nu stiu ce sa fac deoarece nu-l indret cu placa si nu`i fac rau laughing ce sa fac? Din cate stiu pastilele pentru cresterea parului nu sunt prea indicate la o varsta atat de frageda (13 anibig grin) si altceva ce sa-i mai fac? Chiar daca astept, se pare ca nu creste deloc repede.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| PuяpℓeMusic a răspuns:

Nu ai cum sa faci parul sa creasca mai repedelaughing
Poate sa iei vitamine...
Am auzit ca "Beauty Hair" sunt bune:d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sati lasi parul s creasca natural... adica e cel mai logic la varsta ta.happy:->