| ɮʟօռɖɖα a întrebat:

Vreau sa'mi downloadez imvu... cei care si'au downloadat de pe situl asta. http://www.imvu.com/catalog/web_download_steps.php?topna v=1 are virusi situl? :s

Răspuns Câştigător
| Sniper a răspuns:

In primul rand, este un site oficial al programului IMVU, deci nu are virusi.
In al 2'lea rand, virusii apar si la paginile de pop up, si aici nu a aparut nici o pagina, deci nu, nu are virusi.
In al 3'lea rand, l'am descarcat si eu mai inainte, si nu, nu are virusi.

E sigur! Succes!

6 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu are virusi, este curat.

| Laly_4113 a răspuns:

NU are ca am avut si eu imvu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul are virusi! L-am avut si eu si mi-a virusat calculatorul de vreo 4-5 ori... Take care! Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah gagica is andrada04

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, nu cred ca ar avea in plus si eu vreau sa-l downloadez.thumbs up...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pot sa il downloadez din nou.Lam mai avut o data tot de pe siteul ala si nu are virusi.