| ɮʟօռɖɖα a întrebat:

Va rog sa'mi ziceti adevarul :D :)) care shio mai downloadat toolbar de la OurWorld de pe situl asta[http://downloadmytoolbar.com/ourworld/download.html] are virusi sau ceva? plz zicetzim sincer ca am sticat prea multe calc cu chestii care le'am downloadat.{prefer sa'mi zice da fha proasto are virusi decat o minciuna =))} help me... app decat sa zici o minciuna mai bine nu te mai obosii sa scriii :)):)):)):))

Răspuns Câştigător
| mariaaa a răspuns:

. eu mi l-am downloaddat si nu imi merge rau calculatorul. cel mai bine este sa iti iei un antivirus foarte bun, ca sa nu riscam sa se strice cumva calculatorul, deoarece sunt f scumpe :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* Si chiar m-am mirat ca toowlbarul cu OW imi arata saptamanal cate un cod de gems, si chiar merge codul numai ca este de 10 gems... baftaaaaaaaa

4 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Nu stiu daca are virusi sau ceva de genul... dar daca tu l-ai downloadat si calculatorul iti merge rau acum ...inseamna ca ceva nu e bine. s-ar putea sa aiba.nu stiu ce sa iti zic

| Yarinn a răspuns:

Nu, nu are virusi...sora mea l-a descarcat de cand a aparut optiunea asta si calculatorul e in regula

| cssandreea a răspuns:

Si eu am dawnloadat de pe el si nu mi-s-a intamplat nimic... posibil e din cauza antivirusului... ce antivirus ai? Sa sthii ca eu nu mint!

| xMUFFIN a răspuns:

Eu am descarcat toolbar-ul si am luat 169 de virusi...(da stiu sunt exagerat de multi) mai bine nu downloada doar daca ai un antivirus foarte bun eu am bitdefendre si nu a facut fata acum calculatorul merge greu, se blocheaza, si multe alte chestii (NU MINT pe bune)