| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac server la samp. Cum pot face asta daca am ip static şi rotabil?

9 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Nici cum nici cum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum editez un svr samp de exemplu sa pun made by...sau sa pun forumul

| Memet_Alan_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia id meu alan_memet si te ajut eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma asta cu raspunsul anonim daca nu stii atunci nu mai lasa coment! Nici eu nu stiu dar ma enerveaza cand vad asa ceva! Si eu caut sa-mi fac un server samp!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

HostName: Ecila Romania | Reality RolePlay [0. 3b]
Address: 195. 225. 58. 145:7777
Players: x / 200
Ping: 16
Mode: Ecila RPG v2. 2
Map: San Andreas Dam lvl 3 si 400k din prima! hai si tu si din 15 in 15 dam lvl up...de exemplu la 25 dam lvl up la 35 dam lvl up. Cautam Game Masters cu experienta!

Pentru mai multe detalii www.ecila.ro[url]www.ecila.ro[/url]

| diablo2 a răspuns:

Baga id de mass ispasalex80 happywinking

| narcis23 a răspuns:

Eu mi-am facut un server de samp 127.0.0.1:7777 dar nu stiu cum sa pun parolele

| RollerutzuX a răspuns:

Intri pe www.sa-mp.com dai la downloads si iti da undeva server si linux server dai pe primul server apoi ti se downloadeaza dupa care il extragi in gta san andreas unde l-ai instalat deschizi server.cfg si e gata doar ca trebuie sa stii ipu tau si ipu tau trebuie sa fie static;) bafta.