| loL_7570 a întrebat:

Vreau sa mi fac un blog si nu stiu de unde sa incep. Explicati-mi care este avanjajele si dezavantajele unui blog gratuit si a unui blog (in care trebuie sa platesti si cum platesti). Ce ar trebui sa scriu pe un blog(trebuie sa fie mereu cu acelasi subiect sa cum?
Help.please

Multumesc:X

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Blogurile sunt gratuite ori ca ar fi pe www.blogspot.com sau www.wordpress.com. Eu iti recomand www.blogspot.com, este ma simplu si mai eficient.