| Criiss16 a întrebat:

Vreau sa-mi schimb telefonul. Pot sa aleg intre telefoanele speedtouch sau cele normale.Eu as prefera cele normale. M-am gandit la un Sonny Ericsson C902i Cyber-shot.Nu e nu stiu ce, dar mi se pare destul de bun. Voi ce parere aveti? Mi-ati recomanda altul? Care?happy

4 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Am mai recomandat pe aici pe undeva...Nokia 5800 sau Nokia N95 8GB...telefoanele astea mi se par chiar foarte dragute

| Criiss16 explică:

Problema este ca sunt telefoane speedtouch. Din cate am auzit de la persoanele care au telefon speedtouch atunci cand il scapa, se stinge automat.Nu stiu. M-am gandit si la un telefon speedtouch: LG viewty ku990. Cel mai mult m-am uitat la cati mp are camera si sa aiba blit.happyDe obicei folosesc telefonul pentru a face poze oriunde as merge.tongue

| kayan a răspuns:

Samsung star.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafon533 ice live