| MissAvocado a întrebat:

Vreau sa modific o poza si vreau sa scriu pe ea cateva cuvinte (maxim 5 ) despre : soare, buze, ochi, in engleza (nu neaparat sa rimeze) si aceste lucruri sa nu fie toate intr-o propozitie. catefa cuvinte cu fiecare in parte

1 răspuns:
| Roxanyk_2596 a răspuns:

Buna, eu i-ti recomand Photo Scape [ trebuie descarcat de aici: http://www.photoscape.org/ps/main/download.php ] si acolo poti scrie pe poza dorita, poti face colaje si multe altele. Ca sa poti scrie pe poza diferite chestii dai la [ photo scape ] editeaza si poti face orice cu poza. Mult succes, sper ca ti-am fost de folos... FUNDA?