| amaadina a întrebat:

Vreau sa plec de pe TPU. Ce site asemanator imi recomandati?
Pa! wave

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sincer m-am uitat sa vad si eu concurenta. Din ce am vazut nimic nu se compara cu ce ofera TPU.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hey! Nu pleca!happy TPU este cel mai bun sitelove struck

| Cryssy a răspuns:

Un site mai bun ca TPU nu exista. Dar faci ce vrei. La revedere. Numai bine! Te pup. kiss

| viatadecacatt a răspuns:

Chiar am cautat site uri asemanatoare cu TPU dar niciunu nu este la fel ca asta. parca sunt dezorganizate aici imi place mult.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Buna, sfatul meu este sa nu pleci happy...vei trece si peste acest "hop" asa cum treci si peste cele din viata ta de zi cu ziwinking happy
si in plus ia priveste: eu am aruncat o privire peste site-ul recomandat de @De3a si raised eyebrows nici macar nu au categoria Trivia/amuzante straight face...eu una n-as putea sa parasesc TPU sincer, am avut si eu acest sentiment candva. dar mi-am dat doua palme si mi-am revenit big grin...si chiar asa frate' sa nu aibe Trivia? thinking laughing rolling on the floor

ps-te poti retrage pentru o vreme in care te vei linisti putin si pe urma happy te vei intoarce inapoi binenteles, ai grija de tine, pupici happy

| georgiana a răspuns:

Am incercat si eu altceva, sa vad si altele. dar nu se compara cu asta, ai sa dezobisnuiesti greu.acum esti suparata, dar o sa-ti fie dor de prietenii pe care ti i-ai facut aici.by`

| CrucifiedCountess a răspuns:

Just take a break.si-ti revine cheful dupa.say 4 luni laughing

| Macho a răspuns:

Un alt site bun in afara de asta? :-? Incearca pe www.TPU.ro. e misto site-ul :D

| amaadina explică:

Chestia e ca nu inteleg de ce m'au suspendat... si nici nu ma prea intereseaza (:

| AndreeA_4571 a răspuns:

Dar dc nu iti mai place aici?

Eu am fost suspendata o luna si jumatate si tot nu am parasit site'ul.

Ma multumeam si cu 5 raspuns pe zi.

Oricum nu conteaza, daca tu vrei sa pleci...ma rog... uite un site asemanator http://raspunsuri.rol.ro/ pupici.

| duDu_8774 a răspuns:

TPU aptu mai bun nu cred ca o s a gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU e cel mai bun site gen intrebari-raspunsuri din Romania. In fine, ma gandesc oare ce poate sa iti displaca la siteu asta, desi eu cred ca vrei sa atragi atentia si sa te rugam sa ramai. Dupa mine ai "mult succes si zi de zi sa ai o zi buna. "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai habar pentru ce ai fost suspendata si nici nu te intereseaza, atunci ai o problema. Si cred ca asta tine de faptul ca nu poti sa iti asumi responsabilitatea pentru actiunile tale, iar pe deasupra esti si ignoranta. Nu mi-o lua in nume de rau, esti inca foarte tanara si nu-ti dai seama de consecintele faptelor tale. Site-ul asta pur si simplu nu cred ca vrea sa devina un satelit al Hi5-ului. Parerea mea!