| PureMadnesS a întrebat:

as vrea si eu sa imi recomandati un telefon asemanator Samsungului Galaxy S i9000... vreau pe la acelasi pret...multumesc

Răspuns Câştigător
| WizKhalifaa a răspuns:

N`are rost. Mai pune putin la buget si cumpara-ti un Samsung Galaxy SII (sau daca stai bine cu banii din 30 mai SIII e disponibil la Orange).
Am eu SGS2 si sunt PREA multumit de el. A picat de la etaju doi (pe iarba, nu beton) si nu are absolut nimic. La partea hardware nu are rost sa mai spun, banuiesc ca stii care e tel anului 2011. Camera este uimitoare, am facut o comparatie intre poze (SGSII vs Iphone4S ) si e zã best. Eu zic ca se merita din plin sa mai pui putin si sa iei s2. Daca nu, macar S plus.

1 răspuns:
| Ic3Heart a răspuns:

SONY ERICSSON XPERIA ARC S ( http://vanzari-gsm.ro/sony-ericsson-xperia-arc-s.html) sau galaaxy s plus