| Gummy_4703 a întrebat:

Vreau să râd cu lacrimi ziceţi-mi cel mai tare banc care îl cunoaşteţi?

7 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Sper sa iti placa.

O fica si o mama sunt pe plaja.Vede un om gol. Fetita intreaba:
-Mama, cei aia din mijloc?
-O fluierice.
Dupa 6 minute vine fetita si zice:
-Mama am suflat in fluerice dar nu mergeasad
2.
Era un om care ii era scarba de tot de orice si de melci.Na odata se spala si isi baga destiu in fund si scoate caca*t si ii era scarba se duce la pucatar si spune:
-Taiel ca mie scarba!
Bucatarul ia toporul si loveste cu partea gresita, dupa face:
-Aaaauu, si bag adestiu un gurarolling on the floor

| Alexandrumoto98 a răspuns:

Scz de injuraturi! Erau un barbat si o fomeie care aveau trei copi si nu stiau cum sa le puna nume.Barbatul zice catre femeie:
-primul nume care il aud in sat asa ii punem nume la copil
merge omul nostru-n sat si aude un barbat care zice
-ba aseara am prins un clean
clean ii pune nume la primul copil
procedeaza la fel si la aldoilea numai ca acum aude :
-ma aseara mo muscat un dulau
dulau ia pus numele la copil
face la fel si cu al treilea dar acum o femeie si un barbat se certau pe strada su femeia zica catre barbat:
-Bag p***a in capul tau; si asa i pune nume la copil!
SEara strica mama aleia trei copii:
-Clean, dulau, bag p****a in capul tau hai la masa! Funda SI OCODATA SCZ PENTRU INJURATURI!

| RoXxXy a răspuns:

Doua blonde ies dintr-un bar, si una ii zice celeilalte:
- Auzi, eu am uitat sa fac pipi!

- Lasa ca te invat eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culmea pescuitului:sa pui cenusa in ac si sa prinzi peste afumathee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu e o blonda desteapta? intreaba o blond astarolling on the floor

| simona16 a răspuns:

Doi cateii se intalnira. Unul zice:
-Ham-ham!"Buna Grivei!"
Celalalt spune:
-Muuuuu!"Salut catelule!"
-Ham-ham."Ce ai zis?"
-Mulimuuuu!"Incerc sa invat o limba straina!"